עסק ושיווק מצבות קדר

Sep 30, 2023

חזון העסק

קדרקדר היא חברה מובילה בתחום הבניה והגינון שמתמחה באיכות המצבות והמוצרים הרלוונטיים. כבר שנים אנחנו עוסקים בבניה ובשיווק מצבות חדישות ומעוצבות כדי להבטיח ללקוחותינו חווית רכישה מושלמת ואיכות שלא תתפשר עליה.

כיצד נרכשות מצבות?

הרכישה של מצבה היא פעולה רגשית וחשובה במהלך האבל, ולכן בחרנו להבטיח שהלקוחות שלנו יקבלו את המוצר האיכותי ביותר בשוק. אנו מבצעים את הזמנת המצבה בדיוק לפי הצרכים וההעדפות של הלקוחות. תהליך הרכישה הוא קל, מהיר ושימושי, המבטיח שלקוחותינו יישארו מרוצים מהבחירה שלהם.

מצבות באיכות גבוהה

בראשית כל פרויקט של מצבת נמצא חשיבותה המוחשת של האיכות. אנחנו מתעקשים להשתמש רק בחומרים הטובים ביותר ובטכנולוגיות העדכניות ביותר. אנו מבטיחים שכל מצבה שאנחנו יוצרים היא איכותית בלתי רגילה, עם תשומת לב מקיפה לפרטים הקטנים ביותר. אנו גאים באיכות העבודה שלנו ובכך שאנחנו מספקים ללקוחותינו את המוצרים הטובים ביותר שיש.

שירותי בנייה וגינות מקצועיים

למעשה, אנחנו לא סתם יוצרי מצבות. אנחנו מציעים שירותי בנייה מקצועיים, במגוון תחומים רחב כמו אבני חיפוי ועיצוב גינות. האישור המרכזי, המשותף לכל שירות שאנו מציעים, הוא המחויבות המוחלטת לאיכות, סמקטיות ושלמות בעבודה שלנו.

ניסיון רב בתחום

כבר שנים אנחנו מספקים שירותים לבתי קברות, לגני ילדים, לרשויות מקומיות וללקוחות פרטיים רבים ברחבי ישראל. התוצאה היא ניסיון רחב מאוד שהופקד על המוצרים והשירותים שאנחנו מספקים. ייחודנו הוא ביכולת להביא רעיונות חדשים ויצירתיים לחללים הציבוריים והפרטיים כאחד. זוהי סיבה נוספת מדוע אנחנו זכינו להיות החברה המובילה בישראל בתחום זה.

שירות אישי ומקצועי

במהלך תהליך העבודה ושירות הלקוחות, אנחנו מתעקשים על שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מבינים שכל לקוח הוא יחיד ובשל כך אנו ניתנים באשר לכל בקשה, צורך ושאלה שמתקבלת מלקוחותינו היקרים. אנחנו דיווחות מערך השירות ללקוחותינו ומטפלים בתקלות עם שמחה ומקצועיות כדי להבטיח את הרמה הגבוהה ביותר של שירות.

חשיבות המצבה בבית ובגינה

מרכז כל חלל בית או גינה מושקע מצבה איכותית, אשר מעניקה יופי ורוגע לאדם בעת צורך. מצבה איכותית היא לא רק אבן או חומר בודד, אלא גם פריט עיצובי מרכזי שמשפיע על אווירת התושב בחלל הנוכחי. בחר רק במצבה איכותית וקדרקדר תיהיה פה כדי לעזור לך למצוא ולהתאים לך את המצבה המושלמת לביתך או לגינתך.

משלוח והתקנה עקביים

אנו מתחייבים לספק את המצבה האיכותית ביותר ואנו מבצעים משלוח מהיר ויעיל לכל רחבי הארץ. כמו כן, אנו דואגים להספקת המצבה ולהתקנה שלה באופן אקטואלי על ידי צוות מקצועי. לאור כך, אתה יכול להיות בטוח שהמצבה שלך תחפש בשורה הבאה: מגיעה בזמן והיא מהירה ויעילה.

מסכימים עם מילוי היצרן

תהליך הרכישה של מצבה איכותית הינו תהליך בו מתבקשת התייעצות אישית עם מומחה משיווק מאמץ כמו חברת קדרקדר. החברה מתייעצת עם הלקוח, מבינה את צרכיו ומספקת איתו, ביועץ מקצועי, תת קהל יעיל. לאחר מכן, עם הסכמת הלקוח, אנחנו מבצעים רשמי עם תמצית של ההסכם של לקוח. התהליך מבטיח שכל הפרטים של לקוח יועברו אל החברה, ואם תרצה, גם אל מעצב המצבה.

המומחיות שלנו

אנו בחרנו להיות מומחים בתחום רחב כמו בתי קברות, גינות פרטיות וגני ילדים בכדי להבטיח ששירותינו יהיו ייחודיים ולרוחב. אנו בחרנו רק במוצרים קרמיים ולקוח Piaggio, התהליך התנדבותי והתשתיות מקצועי שיוכלו לשרת את לקוחותינו לשלמות.

מצבת מותאמת אישית

בחר במצבה מותאמת אישית. אנחנו בטוחים שתבחר במצבה המתאימה מתחום המצבות באופן אישי וכך תוכל להשקיע רק בזמן שאתה מתרגש ואתה על ידי התהליכים של היא מחליקה. אל תשכח לשאול את הלקוחות המוערים ולהסתיר את ההתרגשות שלך. רק עם פתרונות איכותיים אתה יכול לקבל את השירות הטוב ביותר.

העסק שלנו, הצוות שלנו

הנה סיבה נוספת למה אתה צריך לבחור בנו. לכל עסק יש צוות. הצוות שלנו מורכב ממומחים מקצועיים ונ

מתי רוכשים מצבה
Steve Blair
עסק מדהים! נכונה על המסירות המעוצבות. בטוח מראים אומץ לכל אחד מהן. 🌺
Nov 10, 2023
There There
נשמע כמו שירות מצוין! 👍 בהחלט אשמח לראות תמונות של המצבות המעוצבות של העסק. 📸
Nov 9, 2023
Guy Livingstone
מצוין! חברה מקצועית ואמינה בייצור מצבות באיכות מעולה.
Oct 31, 2023
Mark Kooijman
🌟 מדהים! 👌✨
Oct 27, 2023
Melinda Souders
אני ממליץ בחום לכל מי שרוצה מצבה מדהימה לבקר אצלם, ייתכן ותמצאו דגם מושלם עבורכם!
Oct 22, 2023
Jordan Docker
המצבות האלו נראות מהממות! איכות ועיצוב מדהימים!
Oct 15, 2023
Patricia Bessonen
נראה מוצרים מדהימים! מסציבים מעוצבים בקפידה. איכות לא רגילה! 🌸
Oct 12, 2023
Gregory Lautzenheiser
מסציבים מדהימים! 🌸 מאוד מרוצה מהמוצרים שלכם!
Oct 8, 2023
Reb Rich
Impressive quality! 👌🏼
Oct 4, 2023